O firmie

Polski producent rusztowań

Małeccy

Jesteśmy producentem rusztowań budowlanych (klinowe, choinkowe, elewacyjne, warszawskie) jak i bezpośrednim sprzedawcą. Oferowane przez nas rusztowania posiadają specyfikację DTR a materiały użyte do produkcji odpowiednie atesty i certyfikaty aby zagwarantować Państwu towar najwyższej jakości. Jako firma która na Polskim rynku działa od 1990r. nieustannie staramy się wychodzić na wprost oczekiwaniom naszych klientów, a także zwiększać profesjonalizm naszych usług jak chociażby transport bezpośrednio na wskazany adres na terenie całej Polski. Transport odbywa się naszymi samochodami aby zaoszczędzić Państwa czas a co za tym idzie Państwa pieniądze. Pilnujemy, aby towary przez nas dostarczane odznaczały się wysokim stosunkiem cena-jakość, dzięki czemu nasi klienci wiedzą, że zainwestowane u nas pieniądze zostały przeznaczone na towar najwyższej klasy.
0
Lata doświadczenia
0 %
Zadowolonych klientów
0 %
Zaangażowania w pracę

Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych
oraz szeroko rozumianej branży budowlanej

Wysoka jakość
Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów wykonując rusztowania jedynie z NOWYCH materiałów które posiadają odpowiednie atesty oraz certyfikaty. Prosimy zwrócić na to szczególną uwagę – producenci oferujący podobny produkt po niższych cenach zwykle oszczędzają właśnie na materiale narażając życie i zdrowie swoich klientów.
Niskie ceny
Jako producent rusztowań budowlanych dbamy o to aby jakość naszych produktów spełniała wszystkie potrzebne normy a także unikamy niepotrzebnych wydatków i dzięki temu możemy państwu zaoferować produkty po tak konkurencyjnych cenach.